Kontakt oss

Lederkilden.no – din guide til effektiv styring og utvikling av bedriften

Salg

E-post: salg@lederkilden.no

Telefon: 916 49 669 /4000 2886

Kundeservice

E-post: kontakt@lederkilden.no

Telefon: 4000 2886

Åpningstider: kl. 9.00 – 16.00, man-fre.

Faglig og teknisk support for Budsjettverktøy og Rapporteringsverktøy

Morten Sunde

E-post: morten@lederkilden.no

Telefon: 932 28 262

Pris: 400,- ekskl. mva. per påbegynte halvtime.

Postadresse

Nettopp Media AS

Sandstuveien 4 C

0276 Oslo

Besøksadresse

Lysaker Torg 25, 3 etg.

Din guide til effektiv styring og utvikling av bedriften.

Prøv gratis

Vårt Team

  • Endre Christensen

    Key Account Manager
    Tlf: 916 49 669
    E-post: endre@lederkilden.no
    Les mer »
  • Anders Thoresen

    Gründer og daglig leder
    Tlf: 900 35 938
    E-post: anders@lederkilden.no
    Les mer »
  • Morten Sunde

    Faglig og teknisk support (betalt) for Budsjettverktøy og Rapporteringsverktøy
    Tlf: 932 28 262
    E-post: morten@lederkilden.no
    Les mer »
  • Per Thoresen

    Styreleder
    Tlf: 930 52 085
    E-post: per.thoresen@dht.no
    Les mer »
  • Ingeborg Pettersen

    Teknisk forvaltning
    Tlf: 416 12 590
    E-post: ingeborg@lederkilden.no
    Les mer »